Зустріч з представниками різних соціальних закладів 26.10.10
26.10.10 відбулась зустріч з представниками різних соціальних закладів. Саме сьогодні була унікальна можливість,почути усіх керівників соціально - педагогічних закладів Чернігова та області, дізнатись про роботу того чи іншого закладу, як вони сприяють вирішенню соціальної ситуації в Україні. Також було дуже приємно побачити випускників нашого університету, які на сьогодні уже представляли соціальні заклади.
Дякуємо їм за надану інформацїю і бажаємо всьго найкращого!
До нас завітали:
Директор обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді - Васильєва С.Ю.
Заступник начальника соціальних служб у справах дітей обласної державної адміністрації - Оліфіренко О. І .
Заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді - Кононенко Н.В. Директор обласного центру соціально – психологічної допомоги - Колибожко І. П.
Директор центру соціально – психологічної реалібітації дітей - Плотнікова Т.М.
Директор соціального гуртожитку для дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування - Лук’яненко А.В.
Директор обласного соціального центру матері та дитини - Філінська О.К.
Переглядів: 483 | Додав: belle_KA | Рейтинг: 5.0/1