Nav Menu

Дозвілля студентів є одним з пріоритетних напрямків діяльності Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, оскільки воно займає помітне місце у комплексі виховної роботи зі студентською молоддю.
Сьогодні актуальною стає індивідуальна виховна робота як в навчальному процесі, так і в позанавчальний час. На вирішення проблем виховання студентів, спрямовуються зусилля ректорату університету, соціально-гуманітарного відділу, деканатів факультету та студентського самоврядування.
Дозвілля студентів базується на функціонуванні ряду гуртків, спортивних секцій та клубів за інтересами, факультетського та загально університетського рівнів. Багато культурно-дозвіллєвих заходів стали традиційними й користуються великою популярністю серед студентської молоді.
Для дискотек та тематичних вечорів функціонує студентське кафе «Юність», де в затишній атмосфері приємно провести час з друзями. Участь у культурно-дозвіллєвому житті університету дає можливість студентам реалізувати свій творчий потенціал та створює умови для самовдосконалення та самореалізації.