Nav Menu

Університет має 4 сучасні студентські гуртожитки, які знаходяться у зразковому стані, оскільки в них планово проводяться капітальні й поточні ремонти. Студенти проживають у 2-х, 3-х та 4-х місних кімнатах. У студентські кімнати постійно й планомірно виготовляються у майстерні університету. Для забезпечення відповідних умов підготовки до занять у гуртожитках наявні читальні зали. Біля гуртожитків обладнані літні спортивні майданчики, де студенти мають змогу займатися спортом та спортивними іграми.
У гуртожитках постійно працюють спортзали, які обладнані сучасними тринажерами. Традиційно організовуються розважальні заходи, зокрема: “Міс гуртожитку”, КВН між гуртожитками та спортивні змагання з футболу між жителями гуртожитків.
Працюють відеозали, в яких, крім програм супутникового телебачення, студенти мають змогу переглядати улюблені кінофільми. Також студенти мають змогу самостійно провестиКухня гуртожитока інтернет у кімнати місцевих інтернетпровайдерів високої якості. Традиційними також стали тематичні зустрічі зі співробітниками правоохоронних структур та медичними працівниками міста. У гуртожитках налагоджена пропускна система,спокій студентів забезпечують співробітники ДСО. Контроль за дотриманням правил проживання покладено на фахівців соціально-гуманітарного відділу, студентських рад гуртожитків.
Щорічні конкурси на кращу кімнату в гуртожитку та на кращий гуртожиток університету сприяють вихованню в студентів відповідальності за надане їм майно, формують взаємопідтримку й взаєморозуміння між студентами. Конкурси допомагають усвідомити: гуртожиток є їхнім, хоч і тимчасовим, але домом.
Студентські гуртожитки знаходяться поблизу навчальних корпусів. На території студентського містечка постійно дїє студентське кафе “Юність”, де проводяться дискотеки й тематичні вечори. Поряд знаходиться студентська їдальня.