Нове на нашому сайті
Нещодавно зазирнув на сторінку однієї загальновідомої пошукової системи і заради жарту вирішив пошукати де ж ми? На якій сторінці і чи є взагалі? Виявилося, що на запит "факультет психології" ця пошукова система першим у списку видає наш студентський сайт!!! Я навіть собі "скрін" зберіг, на пам'ять =) Інколи, саме такі дрібниці спонукають на нове... Можливо саме тому останніми днями на сайті з'явилося кілька новинок: по-перше, тепер, щоб перейти до повного тексту новини не потрібно вицілювати назву матеріалу, або "читати далі", достатньо лише натиснути на картинку/фото; по-друге, фоторепортаж про подію, яка відбулася на нашому факультеті тепер можна переглядати безпосередньо на сторінці матеріалу (як, наприклад, у матеріалі про День психолога). Тобто, тепер не треба заходити у фотогалерею, щоб переглянути фото. Можливо так у вас з'явиться трохи більше бажання залишати під фото свої коментарі та оцінки =).

Але найголовнішим нововведенням, на мою думку, є створення на студентському сайті факультету психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя розділу "Відеотека". У ньому будуть розміщені всі, які є відео із життя нашого факультету: Благодійні імпрези, Студентські весни, КВН, Капусники тощо. Вже зараз можна переглянути Імпрезу 2006 року, а у подальшому плануємо викладати по одному відео щодня. У зв'язку із появою цього розділу на сайті, пропонуємо кожному із Вас взяти участь у його наповненні: якщо у Вас є відео із життя факультету взагалі, або Вашої групи - ласкаво просимо! Думаю, що вже всі знають де можна знайти адміна ціього ресурсу =)
Категорія: Новини факультету | Переглядів: 468 | Додав: Oldersvat | Рейтинг: 0.0/0